Тячівський ліцей з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші
Тячівської міської ради Закарпатської області

Навички з тактичної допомоги

Сьогодні відбувся тренінг, спрямований на формування спеціальних навичок з тактичної допомоги. Адже володіти базовими знаннями з тактичної медицини - це важливий навик сьогодення!

10:39 22.03.2024

Пліч-о-пліч ІІ етап

13 березня, у Тячівській територіальній громаді в спортивній арені "ТЯЧІВ" розпочалося проведення ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги з футзалу".

10:38 14.03.2024

Інформативна зустріч-бесіда

Сьогодні на базі нашого ліцею відбулася інформативна зустріч-бесіда за участі інспектора ЮП Маркітан Антоніни Василівни, поліцейського офіцера громади Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області Сабадоша Юрія Володимировича та практичного психолога Зайцевої Оксани Володимирівни.

10:33 12.03.2024

До дня народження Тараса Шевченка

Великий Кобзар, пророк, невпинний талант та геній – усе це ми звикли читати про Тараса Шевченка, і з цим, звісно ж, погоджуємось. Та під час проведення заходів із нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича ми разом з Ільдіка Нодь, Тетяна Половко та Наталья Сенек спробували показати письменника насамперед як людину з непересічним мисленням. Цьому сприяли вікторини, читання та обговорення Шевченкових текстів, вивчення його поезій, перегляд відеоматеріалів про життя та творчість поета.

17:47 09.03.2024

Енергозбереження

Було проведено роз'яснювальну роботу з питань енергоефективності та ресурсозбереження у закладах освіти.

13:34 26.02.2024

Безпечний інтернет

Дистанційне навчання – не причина переносити відзначення важливих дат.

10:46 07.02.2024

До дня народження Шімона Голлоші

167 років тому ,цього дня, 2 лютого 1857 року, народився художник Шимон Голлоші. Протягом сьогоднішнього дня учні мали змогу дізнатися про життя та творчість Шимона Голлоші.

10:36 05.02.2024