Тячівський ліцей з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші
Тячівської міської ради Закарпатської області

День вишиванки

День вишиванки – черговий привід згадати, що кожен із нас повинен цінувати рідну культуру.

15:36 16.05.2024

Військово- медична підготовка учнів

Цього тижня 11-класники продовжили участь у навчально-польових зборах, в межах яких дівчата детально проаналізували етапи надання першої домедичної допомоги, а хлопці набули навичок стрільби на полігоні.

11:40 03.05.2024

Зустріч

Вчора відбулася зустріч учнів з представниками Національної академії Державного прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького

11:27 10.04.2024